Останні події

У Кіровограді «УДАР» посів перше місце

 

 

Два дні тому на найпопулярнішому інтернет-ресурсі області «Весь Кіровоград» були оприлюднені результати соцопитування, проведеного «Центром регіональних досліджень».

Згідно з результатами, політична партія «УДАР Віталія Кличка» за останні 15 днів підвищила свій рейтинг на 8%. Фактично, лише наша політична сила показує тенденцію до зростання. Всі ж інші – втрачають.

Наразі «УДАР» посідає впевнене перше місце в обласному центрі з результатом 20,8%.  Партію влади ми випереджаємо майже на 2%, а «Об’єднану опозицію» - на 4%.

«Ми не можемо говорити про абсолютну об’єктивність цих результатів, адже «Центр регіональних досліджень» постійно віддавав перемогу Партії регіонів, і ми підозрюємо, що рейтинг партії влади штучно завищувався, а опозиційних партій навпаки - занижувався. І це вперше, коли хтось зміг обійти так звану «єдину команду». З цього можна зробити висновок, що наш рейтинг настільки зріс, що навіть віднявши у нас і додавши регіонам, ми все одно залишились першими. В «УДАРу» є всі шанси за останній місяць ще більше підняти свій рівень підтримки. Наша команда веде активну кампанію, на яку не можна не звернути увагу.

Ми робимо все можливе, щоб ті, хто не визначився, також проголосували за «УДАР». Наша програма – нова і ми впевнені, що зможемо її виконати. Наша команда – успішні люди, які є професіоналами у своїх сферах, молоді люди, які викликають лише повагу і захват. Саме тому «УДАР» - це та сила, яка здатна консолідувати українське суспільство і провести всі необхідні для нашої країни реформи» - прокоментував результати соціології Дмитро Сінченко, заступник голови Кіровоградського обласного виборчого штабу УДАРу.

За інформацією сайту «Весь Кіровоград», опитування проводилось з 24 по 30 вересня «Центром регіональних досліджень». Було опитано 1500 респондентів, похибка складає +\\\\- 3%.

 

 

  3 Жовтня 2012 +Коментар | подобається