Останні події

Віталій Кличко: Умови життя українських пенсіонерів мають бути такими, як в Європі

 

Українські пенсіонери не відчують результатів пенсійної реформи доти, доки не будуть жити за європейськими стандартами. Про це заявив лідер партії «УДАР» Віталій Кличко під час зустрічі з мешканцями міста Голованівськ на Кіровоградщині. Послухати політика зібралися понад дві з половиною тисячі місцевих мешканців.

Кличко зауважив, що ставлення нашої держави до пенсіонерів не витримує жодної критики. «Якщо людина віддала все своє життя, працюючи на державу, і тепер отримує пенсію, меншу за прожитковий мінімум, – це нонсенс. В якій державі таке може бути? Тільки в Україні. У нас пенсіонери не живуть, а виживають», – сказав Кличко.

«Вони кажуть нашим пенсіонерам: “хочете жити, як в Європі? Тоді працюйте довше!” І підвищили пенсійний вік. І кому? Жінкам, які й так тягнуть все на своїх плечах. Забула влада і про те, що рівень і умови життя в нашій країні нічим не нагадують європейські. Не кожен українець зможе відчути, що таке пенсійна реформа – бо просто не доживе до пенсійного віку», – наголосив політик.

Лідер «УДАРу» також представив жителям Голованівська кандидата від «УДАРу» в 101-му мажоритарному виборчому окрузі Олега Діденка. Кличкозакликав людей не бути пасивними, прийти на вибори, проголосувати. «Зробіть свій вибір так, як підказує ваше серце. І якщо це буде Український Демократичний Альянс за Реформи – ми зробимо все можливе, аби виправдати вашу довіру», – сказав Кличко.

 

  29 Вересня 2012 +Коментар | подобається