Останні події

«Ми йдемо не міняти свиней, ми йдемо забрати в них корито»

 

 

27 вересня в кіровоградському будинку проф-спілок пройшла зустріч Оксани Продан з виборцями. На зустріч з четвертим номером списку прийшло близько 350 кіровоградців.

За годину зустрічі зал чотири рази зривався гучними оваціями. Пані Оксана зуміла донести свої ідеї та плани до аудиторії і навіть ті, хто не є економістами чи підприємцями зрозуміли всі переваги програми «УДАРу».

У своїй розповіді Оксана Продан розповіла про те, як насправді підприємці відчули покращення від нинішньої влади: «На початок президентської каденції Януковича, у 2010 році, в секторі малого та середнього бізнесу було зайнято 6,5 млн. чоловік, а сьогодні лише 4,9».

Також, лідер податкового майдану вкотре закликала всіх виконати свій обов’язок і прийти на вибори. За її словами, кожен хто не прийде на вибори, автоматично голосує за Партію Регіонів. «Про вибори часто говорять – свині рвуться до корита. Ми йдемо до парламенту не для того щоб міняти свиней, а для того, щоб відібрати в них корито» - наголосила Оксана Петрівна.

Останньою фразою виступу четвертого номера списку нашої партії стала наступна: «Якби не існувало політичної сили, яка б захищала інтереси підприємців – вона мала б виникнути. А сьогодні ми з впевненістю можемо заявити, що така сила є і це «УДАР Віталія Кличка».

 

  28 Вересня 2012 +Коментар | подобається