Останні події

«Україна може змінитись на краще!»

 

27 вересня в кіровоградському «Прес-клубі» відбулась прес-конференція 4 номера виборчого списку партії «УДАР Віталія Кличка», лідера Всеукраїнського об’єднання «Фортеця», організатором податкового майдану Оксаною Продан.

«Сьогодні в нас відбувається зустріч з єдиною людиною серед всіх кандидатів від всіх партій, яка представлятиме середній та малий бізнес в парламенті. Адже четверте місце в нашому виборчому списку – це вже гарантоване місце у Верховній Раді» - наголосив модератор прес-конференції Руслан Стадніченко.

У своїй промові Оксана Продан наголосила на тому, що вона вірить в те, що Україна має всі шанси змінитися на краще. Для цього необхідно лише докорінно змінити ситуацію у владі. Організатор податкового майдану розповіла про те, що влада зараз бореться з підприємцями. «Вони не можуть пробачити того, що Помаранчеву революцію зробив саме середній клас, саме представники малого та середнього бізнесу не дали змоги Януковичу тоді, у 2004 році, прийти до влади. Тому і роблять все для того, аби не дати нам змоги вільно дихати. Але ми будемо боротись за права українських громадян. Я впевнена, що держава повинна працювати на громаду, а не навпаки» - розповіла Оксана Продан.

В травні цього року відбулась конференція представників малого та середнього бізнесу, на якій ми затвердили вимоги до всіх політичних сил. І більшість з них взяли наші вимоги до своїх програм. «Ви ж розумієте, що тепер бізнес може вимагати виконання цих забов`язань, адже це не просто вимоги підприємців, а програмні засади партій! Але знайшлась партія, яка не просто внесла наші вимоги до своєї програми. Лідер партії «УДАР» запропонував мені стати членом його команди. Він просто сказав мені, що я професіонал, знаю що і як робити, тому я маю бути разом з ними і робити свою справу вже у Верховній Раді» - поділилася історією приходу до «УДАРу» пані Оксана.

На прес-конференції були озвучені основні програмні засади, які направлені на покращення становища підприємців в Україні. «Я відповідаю за економічне крило в нашій політичній силі. Та наша сила відрізняється тим, що в нас є спеціалісти в усіх сферах – юриспруденції, культурі, науці, промисловості, міжнародній політиці. Ми розуміємо, що всі зміни мають бути комплексними. Не можна приймати нові економічні закони, а інші сфери лишати, як є. Нам потрібні глибокі реформи і ми до них готові» - наголосила Оксана Продан.

 

  27 Вересня 2012 +Коментар | подобається