Останні події

Адміністрація Кіровоградських ринків намагалась завадити людям поспілкуватись з Оксаною Продан

 

27 вересня в Кіровоград з візитом приїхала Оксана Продан. Пані Оксана очолює об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця», тому в програмі її візиту були зустрічі з працівниками найбільших ринків міста, адже як відомо Кіровоград – місто-ринок.

«Вже на першій зустрічі нас повідомили про те, що адміністрація ринку заборонила збиратися підприємцям. Тому поговорити з усіма працівниками нам так і не вдалося. За нами постійно слідувала охорона ринку, яка відразу ж розганяла людей. Як тільки їх збиралося більше десяти. Але пані Оксані таки вдалося поспілкуватись з людьми вже за межами ринків» - розповів Ігор Козуб, голова виборчого штабу 99 округу.

На своїх зустрічах Оксана Продан розповідала людям про ті загрози, які несе в собі нове податкове законодавство. Про ті нові проблеми, які готує для підприємців влада Партії Регіонів. Також четвертий номер списку партії «УДАР» розповіла про ті пункти в програмі партії, які покликані покращити становище малого і середнього бізнесу в Україні.

«Я обіцяю, що і пройшовши в парламент я буду відстоювати права підприємців. Бо саме за тим я і йду до Верховної Ради» - наголосила Оксана Продан.

 

  27 Вересня 2012 +Коментар | подобається