Останні події

Людмила Супрун вводить в оману виборців 101 округу

 

Рейтинги «УДАРу» постійно зростають, про це свідчать і результати опитувань і те, що кандидати-одномандатники від інших партії, а також самовисуванці постійно заявляють про те, що після проходження їх в парламент, вони увійдуть до складу фракції «УДАР».

Такі ж заяви можна постійно чути і від кандидата-самовисуванця по 101 округу Людмили Супрун. На кожній своїй зустрічі з виборцями вона заявляє про те, що вона співпрацюватиме саме з нашою політичною силою. Головним її меседжем є те, що вона вже готова, одразу після перемоги увійти до складу нашої фракції і її, нібито, там вже чекають. Але апофеозом брудних політичних технологій є те, що закликаючи усіх голосувати за себе, тобто за Людмилу Супрун і за партію «УДАР», пані кандидат закликає не голосувати за Олега Діденка, який є висуванцем саме від «УДАРу Віталія Кличка». Пояснює свої заклики Людмила Супрун тим, що висуванець від партії Кличка сам цього хоче і що він, нібито, має наміри зняти свою кандидатуру на її користь.

Партія «УДАР» офіційно заявляє, що не підтримує самовисуванку Людмилу Супрун. Всі її намагання пов’язати свою особу з політичною партією «УДАР» Віталія Кличка – це цинічний обман виборців.

 

«Більшої профанації з використанням партії «УДАР» та мого імені годі чекати. Невже в Людмили Супрун, з її досвідом в політиці немає інших засобів здобути прихильність виборця, окрім як відвертою брехнею. Очевидно, вона високо оцінює потенціал нашої політичної сили та бачить в моїй особі сильного суперника, якого потрібно позбутися, хай навіть таким брудним і нечесним способом», - прокоментував ситуацію Олег Діденко, кандидат в депутати від партії «УДАР» по 101-му округу.

 

  26 Вересня 2012 +Коментар | подобається