Останні події

«УДАР» підтримав чорнобильців

 

Сьогодні, 24 вересня о 11-00, на площі Кірова в обласному центрі відбулася акція протесту громадських організацій, що представляють в області чорнобильців. Люди, які, без перебільшення, врятували життя і здоров’я нації, вимагали від влади виконання «чорнобильських» законів.

            Мітингуючі нагадали, що саме Партія регіонів колись подавала вимоги прем’єру Юлії Тимошенко захистити права чорнобильців, а зараз, при владі, просто забула про них. Чорнобильці навідріз відмовилися підтримати партії влади на виборах. Рецепт повернення соціальних гарнтій ліквідаторам аварії на ЧАЕС пікетувальники знають і він доволі простий: владі треба менше красти. Якщо зменшити колосальні зарплати і матеріальні допомоги чиновникам, можна забезпечити усіх соціально незахищених українців, стверджували чорнобильці.

            «Наше терпіння уже закінчилося. Досить просити, треба вимагати», оголосили лідери протесту. Також наголошувалося, що дана акція є загальноукраїнською та безстроковою і може бути завершена тільки тоді, коли влада дослухається до проблем чорнобильців.

            «Кіровоградська обласна організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» висловлює свою повну підтримку вимогам чорнобильців і заявляє про те, що влада негайно мусить вирішити питання по так званим «чорнобильським» законам. Не можна допустити, щоб наші рятівники залишилися зараз ні з чим, особливо коли влада цинічно витрачає мільярди на резиденції, забезпечення суддів, прокурорів, депутатів та Гаранта», - зазначив кандидат в депутати по місту Кіровограду (ВО №99) Максим Кідрук.

 

  24 Вересня 2012 +Коментар | подобається