Останні події

Рейтинг «УДАРу» на Кіровоградщині перетнув 16%

 

За результатами більшості соціологічних опитувань єдиною політичною силою, яка продовжує збільшувати свої результати є «УДАР Віталія Кличка». Деякі контори показують рейтинг нашої політичної сили майже 16 %.

На Кіровоградщині наші результати вже перейшли і цей кордон. За результатами соціологічного дослідження проведеного Асоціацією політичних наук, по 102 округу, з центром в місті Знам’янка, рейтинг нашої партії складає 18%. Цей результат дав змогу партії «УДАР Віталія Кличка» вийти на друге місце, від лідера «Об’єднаної опозиції» ми відстаємо лише на 3%. Партія влади в цьому окрузі має лише 11,2%.  Рейтинг мажоритарного кандидата від нашої політичної сили значно поступається рейтингу партії. Олександр Мороз має лише 11%, але навіть такий результат є непоганим, адже фактично кампанія кандидата почалась лише тиждень тому. Лідирує серед одномандатників тут кандидат від Партії Регіонів – Олександр Єдін, з результатом в 16,6%.

В 99 окрузі (м. Кіровоград), за соціологією тієї ж контори, результати партії «УДАР» дещо поступаються 102 округу. В обласному центрі наш відсоток складає 16,8. Знову ж таки. Поступаємось ми лише «Об’єднаній опозиції», яка має 19,2%. Рейтинг Партії Регіонів в цьому окрузі ще нижчий ніж у 102 і складає лише 10,6%.  Ідентичним до рейтингу кандидата по 102 округу Олександра Мороза є і рейтинг Максима Кідрука кандидата по 99, він складає 11%. Лідером же в обласному центрі є Андрій Табалов, представник «Об’єднаної опозиції» з результатом 12.2%. Кандидат від регіоналів Олександр Шаталов має 10,4%. Таким чином можемо прогнозувати, що боротьба за перемогу в цьому окрузі буде дуже напруженою, адже результати всіх кандидатів майже рівні.

 

  20 Вересня 2012 +Коментар | подобається