Останні події

«УДАР» віддав шану Гії Гонгадзе

 

Цієї суботи вся Україна віддавала шану журналісту, засновнику «Української Правди» Георгію Гонгадзе. Подібні заходи відбулись і у Кіровоградській області. Активісти партії «УДАР» провели вечори пам’яті відомого журналіста.

«Долучитись до цієї акції ми закликали всі політичні партії, громадські організації, журналістів та простих громадян вшанувати Гію. Але відгукнулися лише останні. Якщо чесно мене здивувала така байдужість більшості політиків, громадських активістів, а особливо журналістів. Нажаль все, на що здатна більшість з кіровоградських журналістів – це захист влади від опозиції. Георгій Гонгадзе – не просто журналіст, він легенда. На сьогодні дуже мало лишилось справжніх журналістів, які б не продавались і не боялись говорити правду. Але ми продовжуємо сподіватись, що ситуація в нашій країні зміниться на краще і тиск на пресу стане лише жахливим спогадом» - прокоментував акцію в Бобринці Євген Манженко, кандидат в народні депутати по 100 округу.

«Георгій Гонгадзе трагічно загинув, відстоюючи право суспільства володіти інформацією, право знати правду про все, що відбувається в нашій країні. Ми повинні продовжувати його боротьбу, тільки так ми доб’ємося справедливості і реальної незалежності в Україні. Ми маємо вимагати покарання для тих, хто винен в його трагічній загибелі. За роки незалежності в Україні загинули 64 журналіста, багато було покалічено. Влада і зараз тисне на незалежних журналістів судами та погрозами.  Але ж влада повинна прислухатися і шанувати журналістів. Не дарма саме їх називають «четвертою владою»!» - наголосив Олег Діденко, кандидат в депутати по 101 округу.

 

  18 Вересня 2012 +Коментар | подобається