Останні події

«УДАР» – за чесну політику

 

13 вересня в місті Олександрія представник політичної партії «УДАР» – кандидат в депутати Світлана Віряскіна взяла участь у акції протесту, яка була ініційована лідером правозахисного руху «Взаємодопомога» Медведем за підтримки місцевих осередків політичних структур «ВО Батьківщина», «КПУ» та окремих самовисуванців.

            Акція протесту відбувалася проти незаконних дій місцевої влади щодо самовільного та необґрунтованого встановлення тарифів на водопостачання, а також ігнорування з боку чиновників рішення Вищого адміністративного Суду України про визнання тарифів в Олександрії незаконними.

            Світланою Віряскіною, кандидатом по багатомандатному округу від партії «УДАР», під час виступу, була озвучена позиція «УДАРу» щодо незаконних дій влади, підтримки ініціаторів та учасників акції протесту і їхніх вимог.

            Незважаючи на наявність у Медведя інформації про підтримку позиції протестувальників з боку «УДАРу», Віктор Медвідь дозволяє собі висловлювання, що компрометують кандидата від політичної партії «УДАР» Костянтина Ліщенка. На шпальтах газети «Взаємодопомога», головним редактором та засновником якої є Медвідь, розміщено аналіз кандидатів в депутати по 103 виборчому окрузі, в тому числі, Костянтина Ліщенка. Так, у виданні викладена інформація щодо здійснення комплектування його штабу обласним центром, начебто, з напівкримінальних елементів та осіб, які дискредитували себе в минулому. Там ж повідомляється про згоду Ліщенка співпрацювати з діючою владою.

            Навіть поверховий аналіз свідчить про те, що з одного боку, кандидати від Об’єднаної опозиції  та окремі самовисуванці намагаються отримати підтримку «УДАР», а з іншого боку - намагаються дискредитувати як кандидатів від «УДАРу», так і олександрійський партійний осередок в цілому.

            Таким чином, олександрійські «опозиціонери» використовують подвійні стандарти в своїй передвиборчій кампанії.

            Кіровоградська обласна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» закликає опозиційні сили області до ведення чесної політичної боротьби. «Необхідно пам’ятати, що у нас спільна мета: не допустити продовження правління «Партії регіонів» та не дати їй виграти вибори. Мене особисто і моїх колег дивують необґрунтовані претензії з боку опозиції », заявив Костянтин Ліщенко.

 

  17 Вересня 2012 +Коментар | подобається