Останні події

Чергові провокації на Кіровоградщині

 

За повідомленням керівництва Світловодського штабу, в місті з’явились люди, єдиним прагненням яких є вчинити провокації проти «УДАРу».

По всьому місту ширяться чутки  про те, що «УДАР» збирає людей для поїздки до Києва. Нібито з 15 вересня наша політична сила розпочинає 60-ти денне мітингування у столиці України. Координатором поїздки виступає такий собі Сергій, про якого окрім імені ніхто нічого не знає. Також у наявності у представників штабу є номер його телефону. У розмові з нашими партійцями, які представились бажаючими взяти участь у поїздці, цей чоловік повідомив, що оплата складатиме 150 гривен на день і триразове харчування. Також було обумовлено те, що людина повинна безперервно бути на Майдані, не маючи права відлучатись.

«Ми попереджуємо громадян, що це провокація. Ніяких мітингів, акцій протесту в столиці наша політична сила не планує. На нашу думку це чергова спроба очорнити партію «УДАР», обдурити людей і влаштувати масові заворушення в Києві. Дуже просимо громаду Світловодська не реагувати на подібні діяння» - прокоментував події у Світловодську Олександр Мороз, кандидат в депутати по 102 округу.

 

  14 Вересня 2012 +Коментар | подобається