Останні події

Проплачена прес-конференція Королевської та Шевченка, як символ свободи слова

 

12 вересня в Кіровограді перебуває лідер політичної партії «Україна – вперед!» Наталія Королевська та одне з облич її передвиборчої кампанії, відомий футболіст Андрій Шевченко.

            Приїзд зірки світового футболу в місто викликав значно більший інтерес журналістів і громадськості, ніж безпосередньо візит лідера партії. На прес-конференції пролунали заяви про неможливість співпраці з комуністами та Партією регіонів, а сам Андрій Шевченко заявив, що балотується в парламент для того, аби розвивати спорт і агітувати молодь вести здоровий спосіб життя. Шева також похвалився, що незабаром втретє стане батьком і це для нього – найкращий подарунок до дня народження. Залишається тільки побажати сім’ї Андрія всього найкращого. До речі, непоганим подарунком, як зізнався Андрій, для нього може стати і прохід його політсили в парламент. Щодо цього, правда, існують значні сумніви.

            Заяви про опозиційність і неспівпрацю з владою, розраховані на протестний електорат, уже не спрацьовують. Чергова інформаційна хвиля Королевської додасть їй від сили 0,5%  голосів виборців – не секрет, що партія активно втрачає рейтинг. Пані Наталя заявила, що її дивує відмова Віталія Кличка вести дискусію з Андрієм Шевченком. Ця заява дивує «УДАР», оскільки в позиції партії чітко прописана неможливість будь-якої співпраці з Партією регіонів та її сателітами. Слова Королевської про те, що «хто, як не Шевченко та Кличко розбираються в проблемах спорту» і «хто,  як не Ступка та Матіос компетентні в питання культури» свідчить про бажання молодої лідерки зіграти на одному електоральному полі з «УДАРом». Заяви Наталії Королевської про те, що в парламенті її партія опиниться з «УДАРом» «в одному човні», взагалі викликали посмішку оточуючих.

            Суть політичної сили часто визначається її ставленням до журналістів. Не секрет, що приїзд Андрія Шевченка і розрекламованої «опозиціонерки» і так би викликав зацікавлення преси, однак «Україна – вперед!» вирішила взяти справу в свої руки. Журналістам основних видань області було роздано специфічний список «Вопросы на пресс-подход в Кировограде», який ті і озвучували, піднімаючись з різних кутків залу, а хедлайнери конференції робили вигляд, що вперше чують питання. Андрій Шевченко підглядав в аркуш на столі. В списку заготовлених питань, які, певно, мали спрямувати конференцію в потрібне русло, зокрема йшлося про джерела фінансування партії (виявилося, що її фінансує Шевченко, Королевська та інші партактивісти), про те, хто зацікавлений в дискредитації партії, пов’язуючи її з владою (звісно ж, це все наклеп!), та чому Кличко не дискутує з Шевченком.

            За двадцять хвилин, які тривала конференція, встигли озвучити практично усі питання розданого списку. Питання, які задавалися «поза списком», грамотно «зливалися» просторікуваннями про лінію партії. Гості чомусь особливо зосередили увагу на «УДАРі», всіляко доводячи схожість «двох молодих політичних сил» і, в той же час, не змогли дати чіткої відповіді на питання, яку національну ідею принесе «Україна – вперед!».

 

  12 Вересня 2012 +Коментар | подобається