Останні події

Як Кіровоградщина за Кличка вболівала

 

8 вересня вся Україна чекала на бій Віталія Кличка з Мануелем Чарром. Кіровоградщина також не лишилась осторонь цієї події. Силами Кіровоградської обласної організації було організовано 7 фан-зон: 4 в Кіровограді, а також в Олександрії, Знам’янці та Голованівську.

Всі бажаючі могли переглянути поєдинок у спеціально відведених для цього місцях – це були як відкриті, так і закриті майданчики. Перед боєм було продемонстровано фільм про Віталія Кличка, проводились спортивні конкурси. Всі бажаючі могли сфотографуватись біля великого мобайлу з зображенням Чемпіона.

Всі фан-зони були заповнені людьми. Там панувала атмосфера доброзичливості і єднання.

«В Олександрії такого ще ніколи не було. Величезний екран, трансляція фільму, а потім  і матчу. Людей маса але враження таке, що це все одна родина. Цікаві конкурси, призи – все як на справжньому великому святі. Впевнений, що саме такі події можуть об’єднати Україну. Дуже вдячний Віталію Кличку за море позитиву» - розповів Костянтин Ліщенко, кандидат в депутати по 103 округу. 

На одній з фан-зон Кіровограда був присутній кандидат в депутати по 99 округу Максим Кідрук. «Я навіть не думав, що буде стільки людей. Впевнений, що і матчі збірної України з футболу збирали не більше прихильників. Приємно було бачити стільки людей небайдужих до нашого спорту. Звичайно шкода, що цей бій не відбувся в Києві, але ми зробили все можливе для того, щоб люди відчули себе безпосередньо в епіцентрі боротьби»

Знам`янська фан-зона відзначилась тим, що за глядачами постійно спостерігали представники «дружньої» Партії Регіонів. «За нами постійно спостерігали хлопці спортивної зовнішності. Підходили до людей, запитували про дозволи. Але нам вдалось уникнути провокацій. Адже у всіх настрій був святковий. Люди прийшли вболівати за Віталія Кличка, за Україну і не дозволили зіпсувати собі свято» - розповів Олександр Мороз, кандидат в депутати по 102 округу.

«На фан-зону я прийшов з сином. Мені дуже хотілось, щоб він відчув ту атмосферу загального єднання, взаємоповаги і любові до України, яка панує на таких заходах. Приємно було те, що там не було п’яних, тих хто вживав ненормативну лексику – це велике досягнення. Я вдячний всім, хто прийшов і підтримав нашого лідера» - поділився враженнями від дійства Євген Манженко, кандидат в депутати по 100 округу.

«Щиро вітаю усіх українців з перемогою Віталія Кличка! Це була перемога на боксерському ринзі, наступною ж буде перемога на рингу політичному. Перемогли Чарра – переможемо і Януковича! Настав час УДАРу!» - привітав вболівальників Олег Діденко, кандидат в депутати по 101 округу.

 

  9 Вересня 2012 +Коментар | подобається