Останні події

За Кличка, за Україну!

 

8 вересня у Знам’янському парку відпочинку міська організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка», під керівництвом голови міської організації Корчинського Максима, та її окружний виборчий штаб, під керівництвом Олега Демьяненка, влаштували фан-зону. На зовнішній стіні Будинку дитячої та юнацької творчості закріпили великий екран, встановили супутникову антену (яку  потім залишили в подарунок дітям). Поставили й намет, звідки роздавали агітаційну літературу. Спочатку був перегляд відеофільму «Брати Клички», Родзинкою, звісно ж, став поєдинок. Побачити його на великому екрані у колі ровесників зібралося зо три сотні молодих людей.

Усі від душі вболівали за Віталія, супроводжуючи його влучні удари схвальними вигуками  « Браво!» та оплесками.

А коли Кличко зійшов на п’єдестал і заспівав гімн України, присутні на площі люди встали зі стільців і заспівали. Всі! Ніхто їх не запрошував, не підштовхував. Це було від душі. Це було свято!

Його навіть не змогли зіпсувати представники партії регіонів, які демонстративно фотографували намет, присутніх та з’ясовували, звідки підключена електроенергія. Але «перевіряючі» так само швидко зникли, як і з’явилися.

А в понеділок старшокласники однієї з міських шкіл із захопленням розповідали своїй вчительці, що вони вперше в житті побували на святі, яке до цього бачили лише по телевізору!            

 

  10 Вересня 2012 +Коментар | подобається