Останні події

Невідомі знищують агітацію «УДАРу»

З минулого вівторка, 4 вересня, в Маловисківському районі, що належить до 101-го виборчого округу, систематично знищується агітаційна продукція «УДАРу». Щоночі, невідомі зривають розміщені в районному центрі плакати Олега Діденка. Схожі випадки були зафіксовані в селі Хмельовому та інших населених пунктах району.

            Районний осередок політичної партії «УДАР» щодня відновлює пошкоджені матеріали, однак вночі вони знову страждають від рук вандалів. «Вандали працюють досить злагоджено, прямо як «єдина команда», з інтервалом в добу: в якому б районі міста ми не розміщали агітацію – через добу хтось її зриває. І так – по всьому району. Зараз намагаємося розміщувати матеріали так, аби зловмисники не могли до них дістатися», коментує події голова маловисківського районного штабу «УДАРу» Василь Тітов.

            «Небажання» невідомих бачити агітплакати Олега Діденка росте пропорційно рейтингу УДАРівця в окрузі. Зростаюча підтримка Діденка населенням явно не до вподоби тим, хто при владі та їх поплічникам. До речі, жоден білборд кандидата від «Партії Регіонів» по округу не постраждав.

  10 Вересня 2012 +Коментар | подобається