Останні події

Історія циклічна – захисти ТВІ

Вісім років тому, в 2004-му, восени розпочався тиск на єдиний тоді опозиційний – «5-й канал».  Всі ми чудово пам’ятаємо і голодування журналістів, і те, як на їх підтримку піднялись всі демократичні і вільні люди.

Після Помаранчевої революції найголовнішим досягненням була саме свобода слова. Нарешті журналісти змогли вільно говорити, писати, знімати. Здавалось, що це назавжди, що свободу слова ми не дамо відібрати в нас нікому…

Але сьогодення показує, що історія циклічна. Промайнуло вісім років. А свобода слова знову під загрозою. Тепер «неугодним» для влади став канал ТВІ. Партія Регіонів вже давно вирішила знищити це ЗМІ. Частенько з’являється інформація про те, що у ТВІ відбирають частоти або відкриваються кримінальні справи проти керівництва каналу.

Зараз почалась чергова хвиля «травлі»… На нещодавньому медіа-форумі наш президент заявив, що зробить все, аби наші ЗМІ стали політично заангажованими. Зрозуміло, що він обмовився, але ж ми знаємо ціну цим обмовкам.

«Ми хочемо запросити всіх небайдужих підтримати свободу слова в Україні. Завтра о 12 годині на площі Кірова відбудеться акція на підтримку ТВІ. Кіровоградщина зараз також переживає утиски вільної преси. Ми повинні триматися разом. Завтра ми всі повинні підтримати ТВІ. Запрошуємо журналістів, громадських діячів, політиків підтримати незалежні мас-медіа», йдеться в заяві кандидатів у народні депутати по 99 та 100 округам від партії «УДАР Віталія Кличка» Максима Кідрука та Євгена Манженка.

  7 Вересня 2012 +Коментар | подобається