Останні події

Малий та середній бізнес підтримують «УДАР»

3 вересня 2012 року на адресу Кіровоградської організації надійшов лист від обласного осередку громадського об’єднання «Фортеця». Власники малого та середнього бізнесу висловили свою підтримку партії «УДАР» та всім її мажоритарникам.

 

Шановні УДАРівці!

Кіровоградський осередок громадського об’єднання «Фортеця» вирішив висловити свою підтримку кандидатам від партії «УДАР Віталія Кличка». Адже це нова сила, в якій ми бачимо саме тих людей, які зможуть вплинути на ситуацію в країні.

Лідер нашого об’єднання Оксана Продан увійшла до першої п’ятірки виборчого списку  політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Окрім неї в партії дуже багато справжніх професіоналів, які знають, як покращити стан малого та середнього бізнесу в країні.

Теперішня влада зробила все для того, щоб бізнесмени відчували себе приниженими, аби вони боялись протистояти владі. Люди залякані перевірками, непосильними поборами і податками. Нам потрібні зміни. Ми хочемо, щоб в парламент прийшла свіжа кров. Тому ми підтримуємо партію «УДАР Віталія Кличка» і мажоритарних кандидатів від цієї сили: Максима Кідрука, Євгена Манженка, Олега Діденка, Олександра Мороза і Костянтина Ліщенка. Серед цих молодих хлопців є підприємці, люди які розуміють, що потрібно зробити для розвитку бізнесу і країни в цілому.

Разом ми переможемо.

 

Юлія Шкурупій, керівник Кіровоградського осередку

Всеукраїнського об’єднання «Фортеця»

 

Кіровоградська обласна організація партії «УДАР Віталія Кличка» вдячна фортецівцям за підтримку. Малий та середній бізнес є фундаментом для формування потужного середнього класу. Тому ми готові працювати разом і в новому парламенті зробимо все можливе, щоб підприємці відчували себе вільно і захищено в своїй державі

 

  4 Вересня 2012 +Коментар | подобається