Останні події

«УДАР» ставить інтереси громади понад усе!

 

В понеділок, 3 вересня об 11 годині, в приміщенні Прес-клубу відбулася прес-конференція депутатів місцевих рад від партії «УДАР Віталія Кличка». В заході взяли участь депутат Кіровоградської міської ради Дмитро Хох, депутат Олександрійської міської ради, кандидат в Народні депутати по 103 округу Костянтин Ліщенко, депутат Олександрійської міської ради, кандидат в Народні депутати по багатомандатному округу Світлана Віряскіна та Заступник керівника регіонального штабу партії «УДАР», кандидат в Народні депутати по багатомандатному округу Дмитро Сінченко.

На прес-конференції була озвучена мета нашої політичної сили на цих парламентських виборах. Головна ціль нашої політичної сили усунути від влади Партію Регіонів та її сателітів, адже їх перебування на верхівці нашого політикуму є загрозою українській незалежності. Теперішня влада всіма своїми діями блокує поступ України до Європейської спільноти. Всі їх рішення направлені на розкол суспільства, нехтування правами та свободами громадян.

«УДАР Віталія Кличка» вкотре заявляє, що ніяких альянсів з партією Регіонів у новому парламенті не буде. І ми зробимо все можливе, аби перемогти регіоналів, як на мажоритарні, так і на по спискам. Депутати місцевих рад від нашої партії, як і кандидати в депутати підписали присягу, в якій задекларували те, що ніколи не увійдуть до альянсу з Партією Регіонів і працюватимуть лише на благо громади.

Орієнтир нашої партії – інтереси людей. Ми будемо робити все можливе для того, щоб досягти європейських стандартів життя в Україні. Нам необхідно забезпечити такий рівень доходів, щоб люди не економлячи на харчах і одязі могли купити телевізор, пральну машину. А за три роки – автомобіль.

Ми розуміємо, що для того аби Україна була країною рівних можливостей, необхідно гарантувати рівність всіх перед законом, забезпечити справедливий суд. Одним з наших пріоритетів є посилення ролі громади в управлінні країною та контролі за державою.

Ми проведемо люстрацію влади, створимо антикорупційне агентство.

Реалізація всіх цих цілей дозволить нанести вирішальний удар по бідності.

 

 

  3 Вересня 2012 +Коментар | подобається