Останні події

«УДАР» - сила, яка зможе здолати руїну

1-го вересня в День Знань на адресу Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прийшов лист від обласного осередку громадської організації «Національний Альянс». В цьому листі було висловлено щиру підтримку нашій політичній силі і всім кандидатам в депутати від «УДАРу».

 

Дорогі друзі!

Наша організація завжди стояла на патріотичних, проукраїнських позиціях. Наближаються парламентські вибори – 2012 року. Це не просто черговий вибір депутатів, а вибір шляху нашої держави на багато наступних років. Тому наші активісти просто не могли лишитись осторонь такої  події. Для нас було важливо визначити саме ту силу, яка не буде заплямована купою різного бруду: корупцією, хабарництвом, цензурою. Ми обирали нову, чисту, молоду. Вибір був не великий… Віталій Кличко – людина яка зробила для України значно більше ніж всі наші президенти і політики, він честь і гордість нашої Батьківщини. Та і команда в нього прекрасна. Саме в цій політичній силі зібрані найкращі представники країни, можна відверто говорити – еліта нації. Це і Марія Матіос, і Валентин Наливайченко, і Віктор Пинзеник, а також багато інших.

Кіровоградська обласна організація «Національного Альянсу» визначилась з тим, яку політичну силу підтримає на цих виборах. Ми готові до плідної співпраці, ми готові підставити плече кожному з мажоритарних кандидатів «УДАРу». Адже на нашу думку «УДАР» - це та сила, яка здатна вивести нашу країну з руїни, сила, що підніме наш народ з колін. «УДАР» - сила, що єднає Україну».

Настав час України! Настав час «УДАРу».

 

Провід Кіровоградського осередку ГО «Національний Альянс»

 

 

Кіровоградська обласна організація Політичної партії «УДАР» щиро вдячний молодим патріотам за підтримку. «Для нас дуже важливо аби в нас бачили саме патріотичну, українську, проєвропейську партію. Адже саме це зараз потрібно країні – аби до влади прийшли ті, кому не байдужа її доля, ті хто піклуватиметься про її народ, ті хто бачать майбутнє України у великій Європейській родині. Без підтримки молоді, потужних громадських організацій, інтелектуальної еліти нам не вдасться втілити всі наші ідеї і мрії в життя. До кращого майбутнього ми прийдемо лише разом, разом з кожним українцем. Нам потрібно лише об’єднатися і повірити у власні сили. Настав час «УДАРу» - прокоментував заяву ГО «Національний Альянс» голова виконкому Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», кандидат в депутати Верховної Ради України Дмитро Сінченко. 

  3 Вересня 2012 +Коментар | подобається