Останні події

На Кіровоградщині пройшли зустрічі активних виборців

 

Цього тижня в 7 районах Кіровоградської області відбулись зустрічі з активними виборцями, організовані партією «УДАР Віталія Кличка». Такі заходи пройшли в Компаніївці, Бобринці, Устинівці, Новоукраїнці, Добровеличківці, Знам`янці та Олександрії.

Метою цих зустрічей було залучити до обговорення передвиборчої, соціально-політичної ситуації в області. На заходах піднімались теми, які стосуються виборчого процесу та ролі громадян у ньому. Окрім того, роздавались матеріали де висвітлені питання: «Як захистити свій голос?», «Як перевірити себе у списках?», «Права виборців» тощо.

«Наші зустрічі проходили в дуже теплій і дружній атмосфері з кавою, тістечками. Все було зроблено для того, щоб виборець відчував себе комфортно. Нам задавали масу питань, а ми відповідали на них, закритих тем не було. В кінці зустрічі людей було ознайомлено з передвиборчою програмою «УДАРу» і моєю програмою, як кандидата» - розповів кандидат від партії «УДАР» в 100 окрузі Євген Манженко, учасник зустрічей в Компаніївці, Бобринці, Новоукраїнці та Добровеличківці.

«Головним завданням наших зустрічей було формування активного громадянина-виборця, який би не просто спостерігав за ходом виборчого процесу, сидячи вдома на дивані або на кухні, а брав би в ньому безпосередню, дуже активну участь. Впевнений, що у нас це вийшло і такі зустрічі будуть регулярними» - прокоментував акцію Костянтин Ліщенко, кандидат від партії «УДАР» в 103 окрузі, учасник зустрічей в Устинівці та Олександрії.

 

  3 Вересня 2012 +Коментар | подобається