Останні події

Свавілля чиновників потрібно зупинити

 

 

Інцидент, що стався у селі Седнівка, Устинівського району Кіровоградської області, доводить – чиновники чинять беззаконня тому, що відчувають себе безкарними. Так тривати далі не може!

За повідомленнями інтернет-ресурсу «Кіровоград. Коментарі» - 21 серпня подружжя Ігоря Литняка та Інни Ніжин з малолітньою донькою приїхали у Седнівку на день народження до знайомої. Близько першої години ночі вони викликали таксі. Чоловік чекав машину з дитиною на руках, коли до нього підбіг сільський голова Іван Блажко (представник Партії Регіонів) з рушницею і почав кричати на пана Ігоря. Під час сварки він вдарив його спочатку по обличчю, потім по нозі. Щоб уникнути подальшого конфлікту батько з донькою на руках вирішив повернутися в дім, але раптом відчув сильний удар у спину. Як з’ясувалося, сільський голова вистрілив у нього з рушниці. Почувши стрілянину, перелякані гості розбіглися, а господарі викликали міліцію. Під час складання протоколу правоохоронці намагалися залишити вільні місця на папері, але дружина Ігоря наполягла, щоб записи були без пробілів. Ігоря забрали до лікарні.

Коментуючи цю ситуацію, Костянтин Ліщенко, кандидат у народні депутати ВР від партії «Удар» по 103 мажоритарному округу дивується: «Сільський голова Іван Блажко на сьогоднішній день не відсторонений від виконання своїх повноважень, він і далі працює, агітуючи за владних кандидатів. Яке моральне право має чиновник, що порушив закон і стріляв у людину надалі займати таку високу посаду?

Люди зневірені, вони впевнені, що можновладця не покарають, тому що у нього є впливові родичі. Брат – заступник голови Устинівської районної ради, а племінник займає посаду начальника ДАЇ Устинівки. «Від таких керівників, як Іван Блажко наше суспільство необхідно очистити! Ситуацію треба і можна змінювати провівши антикорупційну люстрацію влади», - вважає Костянтин Ліщенко.

 

  31 Серпня 2012 +Коментар | подобається