Останні події

Наша мета на виборах – змінити український політикум

 

В понеділок, 3 вересня об 11 годині, в приміщенні Кіровоградського прес-клубу (вул. 50 років Жовтня, 1а, вхід у ТЦ \\\"Копілка\\\" - від магазину \\\"Строй Двор\\\") відбудеться прес-конференція депутатів місцевих рад від партії «УДАР Віталія Кличка».

 

На прес-конференції буде озвучена мета політичної сили на цих парламентських виборах, головні стратегічні напрямки роботи та перемоги.

 

Орієнтир партії – інтереси людей, повідомляє прес-служба Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Тому ми не даємо порожніх обіцянок. Усі позиції нашої програми реальні і досяжні. Наша програма спрямована на зміну української політики в інтересах суспільства. Ми побудуємо країну рівних можливостей, створимо стимули для економічного зростання у громаді. Ми посилимо роль громадян в управлінні країною та контролі за державою.

 

Також на цьому заході депутати від нашої політичної сили підпишуть забов`язання ідентичні присязі кандидата в народні депутати від «УДАРу». Цим вони гарантують, що до кінця своєї каденції не створюватимуть альянсів з Партією Регіонів та її сателітами. 

 

  31 Серпня 2012 +Коментар | подобається