Останні події

Черговий «дерибан» автоперевезень в місті та області?

28 серпня головою облдержадміністрації С. Ларіним та іншими представниками обласної влади була проведена нарада, на які було розглянуто проблемне питання пасажирських перевезень в області. На нараді були проаналізовані чисельні проблеми у діяльності перевізників та вкотре було наголошено на необхідності розробки конкретних дій. Зокрема пролунала заява про те, що Вже найближчим часом на Кіровоградщині запрацює єдина обласна система диспетчеризації, яка використовуватиме супутникову систему навігації пасажирського транспорту. Маршрутки обладнуватимуться JPS-навігаторами, що дозволить відстежувати та фіксувати швидкість, напрямок їх руху, та унеможливить будь-які порушення з боку водіїв. Сергій Ларін також заявив, що перевізники, які не бажатимуть працювати по-новому, будуть прощатися з ліцензіями на перевезення, а водії – з правами на керування транспортом. Про це йдеться на офіційному сайті Кіровоградської обласної державної адміністрації.

            «Фразу Сергія Ларіна про те, що лише ті перевізники, які надалі працюватимуть за цих умов, матимуть підтримку з боку влади, можна розцінювати як тиск на підприємців. У правовій державі неможливим є варіювання прихильності чи неприхильності влади до бізнесу залежно від того, чи виконує цей бізнес її безглузді забаганки. Можливо, така заява Ларіна є сигналом до початку чергового «дерибану» ринку автоперевезень в місті та області, до яких Кіровоградщина вже, нажаль, звикає», – висловив своє ставлення до подій Максим Кідрук.

            «У кіровоградців ще свіжі спогади про скандали з відмінами маршрутів, фактично, переділом ринків автоперевезень. Система супутникового стеження за маршрутками не врятує життя пасажирів старезної «ГАЗелі», у якої, не дай Бог, не спрацюють гальма чи в зимову ожеледицю будуть «лисі» шини. Потрібно приймати конкретні рішення, а не «винаходити велосипед», хай навіть на ньому буде GPS», – зазначає кандидат по 99 виборчому округу Максим Кідрук. – «Громадськість також має бути повідомлена про способи фінансування системи диспетчеризації: скільки бюджетних коштів на це піде; хто буде керувати діяльністю служби тощо. Той факт, що авто неналежної якості виходять на маршрути, свідчить про відсутність контролю над ними з боку влади. Необхідно оптимізувати роботу існуючих структур, а не створювати ще одну.  До того ж, досить дивно, що владу цікавлять тільки маршрутки, коли в міста і області просто-таки колосальні проблеми із залізничним сполученням, практично відсутнє сполучення повітряне. Кіровоградщина – такий собі транспортний анклав України».

            Проблема перевезень є однією з багатьох, з якими влада просто не справляється. На розробку і реалізацію стратегії оптимізації транспортної системи України кандидати в народні депутати від «УДАРу» Костянтин Ліщенко, Євген Манженко, Максим Кідрук, Олександр Мороз та Олег Діденко вже поклали немало сил і часу. З приходом «УДАРу» в парламент ця стратегія буде першочергово втілюватися в життя.

  30 Серпня 2012 +Коментар | подобається