Останні події

Влада знову займається окозамилюванням

Російська мова стала регіональною мовою в районному центрі Кіровоградщини – Знам’янці. Рішення було прийнято на сесії міської Ради і оприлюднене на  сайті.

Досить дивним виглядає таке поспішне рішення міських депутатів, адже Кіровоградщина в переважній більшості є україномовною областю. І жодних переписів населення або опитувань громадської думки, які б дали владі підстави вважати, що в місті проживає 10% росіян не було проведено. Та і не могло бути проведено за такий короткий термін.

«Влада такими рішеннями просто відволікає громадян від реальних проблем. Адже насправді ми маємо куди глибші і суттєвіші негаразди ніж мовні питання. До сьогоднішнього дня в Знам’янці не було проблем з мовами, ніхто і нікому не забороняв спілкуватись зручною для нього мовою.

Ми погрузли в корупції усіх органів влади, хабарництві, бідності. А Знам’янка, до того ж, стикнулася з тим, що незабаром замість потужного залізничного вузла вона може перетворитись в звичайний райцентр. В місті вже зникли сотні робочих місць і тенденції до покращення не спостерігається. І в такий момент влада займається мовою?!» - прокоментував ситуацію з мовним законом Максим Кідрук, кандидат в депутати по 99 округу від партії «УДАР Віталія Кличка». 

  28 Серпня 2012 +Коментар | подобається