Останні події

«Очистимо країну»

 

 

            Активісти Кіровоградської обласної організації політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» провели флеш-моб, присвячений двадцять першій річниці Незалежності. Акцію провели в рамках загальноукраїнського проекту «Очистимо країну» сьогодні о 15:30 в Центральному сквері міста Кіровограда.

            «Зараз багато хто заявляє, що готовий взяти в свої руки долю усієї країни, але не хоче навести елементарний порядок навколо себе – у своєму місті, селі, на своїй вулиці. Цією акцією ми намагалися розбудити свідомість громадян: не все ще втрачено. Зараз більшість політсил рятують країну на мітингах або у ток-шоу. Але взятися й зробити щось корисне – не для себе, а для усіх – їм чомусь важко. Саме цього потребує наше місто – небайдужості та готовності до будь-якої роботи, якої, завдяки діяльності місцевих «господарників», вистачає»., – заявив один із координаторів акції, кандидат в народні депутати по 99-му виборчому округу Максим Кідрук.

            Костянтин Ліщенко, кандидат в народні депутати по 103-му виборчому округу, додає:«Цей флешмоб є символічним: Україна зараз потерпає від безвідповідальності влади, бруду й корупції. Таким способом ми показали, що готові очистити її від цього, працювати на благо нашої держави. Сьогодні ми очистимо від бруду наші вулиці, а 28-го жовтня – ми очистимо владу! Ми усунемо від влади Партію регіонів та її сателітів!».

 

  27 Серпня 2012 +Коментар | подобається