Останні події

«УДАР» назвав суд над «Гречкою» клоунадою

 

 

21 серпня 2012 року у Господарському суді міста Кіровограда відбулось судове засідання у справі про захист честі, гідності та ділової репутації та спростування недостовірної інформації, за позовом Кіровоградської обласної організації Партії Регіонів до молодіжного он-лайн журналу «Гречка».

 Під будівлею суду зібралися активісти партії «УДАР Віталія Кличка, серед них було 5 кандидатів в народні депутати від нашої політичної сили – Максим Кідрук (кандидат по 99 виборчому округу), Дмитро Сінченко, Геннадій Рибченков, Костянтин Поляков та Андрій Небесний (кандидати по виборчому списку партії «УДАР»).

Кожен з тих, хто мав слово наголошував на тому, що «Гречка» і «Кіровоградська правда» єдині незалежні медіа в регіоні (Нагадаємо, що незабаром відбудеться судове засідання в аналогічній справі проти «КП»). «В 2004 році найголовнішим досягненням Помаранчевої революції стала «свобода слова». Це відчули всі: журналісти, письменники, телеведучі,  редактори, власники ЗМІ та прості українці. Хто ж міг подумати, що через 8 років ми просто втратимо цей здобуток? Влада Регіонів тисне на всі неугодні ЗМІ, переслідує журналістів, погрожує, подає судові позови. Ми не маємо мовчати, ми повинні відстояти своє право на вільну думку» - наголосив Максим Кідрук.

Заступник керівника регіонального штабу партії «УДАР» Дмитро Сінченко у своєму виступі зазначив: «Влада хоче перетворити нас на глухе, сліпе та німе стадо. Звичайно такими легше маніпулювати. Саме для того губернатор Ларін і його команда взялись за знищення незалежних ЗМІ в області. Без «Гречки» і «Кіровоградської правди» ми не будемо знати чим насправді займається влада. Ми повинні захистити ці видання. Ми будемо приходити на всі засідання суду, ми завжди підставимо плече допомоги нашим друзям».

 

 

 

 

  21 Серпня 2012 +Коментар | подобається