Останні події

Кіровоградські афганці підтримали «УДАР»

 

17  серпня 2012 року Кіровоградська обласна організація Партії ветеранів Афганістану  заявила про підтримку «УДАРу» на виборах до Верховної Ради України. Також афганці наголосили на тому, що на їх підтримку можуть розраховувати і депутати-мажоритарники, яких висуває наша політична сила в п’ятьох одномандатних округах області.

 

Текст заяви Кіровоградської обласної організації Партії ветеранів Афганістану

 

«На Х З’їзді партії «УДАР» лідер нашої політичної сили заявив про підтримку платформи, програми та позиції команди Віталія Кличка. Також Сергій Куніцин увійшов до виборчого списку «УДАРу», тим самим наші команди задекларували єдність і спільність дій на майбутніх виборах до Верховної Ради. Позицію нашого лідера підтримав З’їзд Партії ветеранів Афганістану, який відбувся 31 липня.

У відповідності до рішення З’їзду нашої політичної сили, Кіровоградська обласна організація Партії ветеранів Афганістану підтримала партію «УДАР Віталія Кличка». Наші активісти увійшли до штабних структур цієї політичної сили і готові відпрацювати на нашу спільну перемогу. Ми підтримуємо депутатів одномандатників від «УДАРу», оскільки переконані в тому, що ці молоді амбітні і яскраві люди здатні змінити ситуацію в нашій країні на краще. Разом у нас вийде покращити життя афганців, чорнобильців, сиріт, пенсіонерів, студентів і всіх мешканців нашої держави. Настав наш час. Настав час «УДАРу»»

Сергій Миколайович Шишкін

Голова Кіровоградської обласної організації

Партії ветеранів Афганістану

 

Політична партія «УДАР Віталія Кличка» щиро вдячна за підтримку Партії ветеранів Афганістану. Ми впевнені в тому, що разом ми зможемо зламати хребет корупційній системі, налагодити якісно новий зв\\\'язок між державою і громадянином, який буде базуватись на взаємній довірі, повазі до кожної людини, її прав і свобод, рівності всіх перед законом. Саме за таких умов Україна зможе вирватись із кола зубожілих корумпованих режимів і приєднатися до європейської спільноти.

 

  19 Серпня 2012 +Коментар | подобається