Останні події

«УДАР» підтримує ЗМІ

 

Кіровоградська обласна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» рішуче засуджує судові переслідування незалежних ЗМІ Партією Регіонів та висловлює свою підтримку виданню «Кіровоградська правда» і особисто Івану Герасименку.

            Статтею 34 Конституції України кожному громадянину гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Стаття 26 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» дає право журналістові на вільне одержання, використання, поширення (публікацію) та  зберігання інформації.

            «Ми розцінюємо судові позови відносно журналістів видання «Кіровоградська правда» та інтернет-порталу «Гречка» як спробу заглушити голоси незгодних в регіоні. Жодна державна чи приватна структура не може забороняти журналістові висловлювати власну думку. Друковані засоби масової інформації є вільними – так говорить Закон, – і в Україні ніхто не може тиснути на журналіста через виконання ним його професійного обов’язку. Ситуація, яка склалася в місті та області, ставить під сумнів відсутність цензури в Україні та показує тоталітарний характер режиму, що склався», – заявив Максим Кідрук.

 

  16 Серпня 2012 +Коментар | подобається