Останні події

Портрети братів Кличків зникли зі спортивних секцій Кіровограда

 

Політична боротьба з кожним днем стає все гострішою. Наближення виборів відчувається у всіх аспектах життя.

Найбільше тиску відчувають саме представники та кандидати в народні депутати від політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Адже ми є головними супротивниками не лише для партії влади, а й для «об’єднаної опозиції». Не зважаючи на те, що опозиція задекларувала принципи взаємодії та взаємонепоборення з партією «УДАР», наші кандидати постійно стикаються з чорним піаром, замовними статтями та брудом, які викидають у пресу наші колеги.

Боротьба з нашою політичною силою подекуди набула абсурдних форм. За останній тиждень з усіх спортивних шкіл, клубів і секцій зникли портрети чемпіонів світу з боксу братів Кличків, найцікавіше, що обох. Тобто пояснення керівників цих установ, що це зроблено через заборону агітації, виглядають просто смішно, адже Володимир не має жодного відношення до політики.

Така ситуація є не лише у державних і комунальних закладах, а й у приватних секціях, які належать симпатикам ПР та «об’єднаної опозиції» по всій області.

«На нашу думку політична боротьба перейшла усі розумні межі. Ми розуміємо, що наша політична сила і фігура лідера викликає жах у супротивників, але прибирати всі згадки про Кличків – то занадто. Ці люди зробили для уславлення України в світі більше ніж всі ті, хто зараз намагається прибрати усі згадки про Кличків і ті, хто віддає такі розпорядження разом узяті. Ми впевнені, що ніщо не зможе зашкодити нашій переможній ході, «УДАР» - єдина сила рейтинги якої зростають» - наголосив голова виконкому Кіровоградської обласної організації «УДАРу» Дмитро Сінченко.

 

  11 Серпня 2012 +Коментар | подобається