Останні події

Перший національний канал має бути українським

 

Кандидат від політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» по 100-му мажоритарному округу Євген Манженко долучився до громадської акції протесту проти коментування Олімпійських ігор в Лондоні російською мовою Першим національним каналом українського телебачення.

            У зверненні до керівництва каналу, підписаному Манженком та групою провідних українських журналістів, науковців, підприємців та громадських діячів, зокрема говориться: «Виступ українських спортсменів на Олімпіаді, що є головною спортивною подією чотирирічного циклу, є візитною карткою Української держави, і – значною мірою – не лише у спорті. Висвітлення Олімпіади на телебаченні так само є лакмусовим папірцем, дзеркалом державної політики в інформаційній сфері. Дискримінація української мови в олімпійському ефірі – образа патріотичних почуттів мільйонів українців».

            Кіровоградська обласна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» повністю підтримує ініціативу кандидата в народні депутати, музиканта, журналіста, поета  та телеведучого Євгена Манженка і заявляє про готовність членів партії поставити свої підписи під зверненням до Єгора Бенкендорфа, генерального директора «Першого національного».

 

  8 Серпня 2012 +Коментар | подобається