Останні події

«УДАР» - поважає думку кожного

 

 

Рада Кіровоградської обласної організації політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» на засіданні від шостого серпня цього року задовольнила заяви про вихід зі своїх рядів Кузьменко Галини  Іванівни та Крюкова Віктора Васильовича.

Заяви про вихід з партії Галина Кузьменко та Віктор Крюков написали після того, як їх не було затверджено кандидатами по мажоритарним округах, №№ 101 та 102 відповідно, від «УДАРу Віталія Кличка». На прес-конференції, зібраній з цього приводу, екс-кандидати, попри вихід з лав партії, заявили про повну підтримку її політичної платформи.

«УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» як політична партія європейського рівня, що діє на демократичних засадах, підтримала рішення Галини Кузьменко й Віктора Крюкова та повідомляє, що при бажанні цих кандидатів балотуватися на мажоритарних округах як самовисуванці, діятиме на засадах взаємонепоборювання.  Цього ж «УДАР»  очікує від інших опозиційних кандидатів.

Головна мета нашої кампанії – прихід до влади якісно нового покоління політиків. Ми не повинні дати партії влади шансів на перемогу.

 

  7 Серпня 2012 +Коментар | подобається