Останні події

Кіровоградські «УДАРівці» зустрілися з активістами «ЧЕСНО»

 

У Кіровограді, в рамках презентації «Чеснометра», відбулася зустріч лідерів політичних сил області, громадських активістів та преси з координатором Всеукраїнського руху «ЧЕСНО» Олегом Рибачуком та обласними представниками цієї кампанії.

На прес-конференції присутніх ознайомили з громадянською позицією «Чесно», було пояснено принципи роботи руху та «критерії доброчесності», за якими відбувається відбір і моніторинг претендентів у «народні обранці». О.Рибачук позиціонує цей проект, що діє з осені минулого року, як об’єднання громадян, головною метою якого є оцінка діяльності не тільки чинних нардепів, а й відповідності вимогам цивілізованої політики кандидатів на майбутніх виборах до Верховної Ради. Критерії «Чеснометра» також будуть задіяні на виборах мера Одеси, що свідчить про їх універсальність. Координатори руху в подальшому планують не лише висвітлювати «громадянське обличчя» того чи того претендента в депутати, але й запровадити громадський контроль над чиновниками усіх рангів: від депутатів, суддів та прокурорів до голів сільрад. Таким чином, гасло руху «Фільтруй Раду!» скоро може перетворитися в «Фільтруй владу!». «Ми прагнемо, щоб люди, які йдуть у владу були чесними і пам’ятали, що свого «Межигір’я» у них не буде», заявив Олег Рибачук.

«Друга хвиля» діяльності «ЧЕСНО», що скоро стартуватиме, буде направлена в першу чергу на розгляд кандидатур, які балотуватимуться до парламенту. Допомагатимуть їм у цьому й самі виборці, стверджують в «ЧЕСНО». Особливо прискіпливо аналітики будуть ставитися до тих політичних сил, які оголосили про свою підтримку руху, і передвиборчим періодом цей контроль аж ніяк не обмежиться.

Виступаючи на прес-конференції, голова обласної організації «УДАРу Віталія Кличка» Анатолій Ревенко висловив свою підтримку діяльності «ЧЕСНО», наголосивши, що «УДАР» –  єдина політична сила, що підписала угоду про співпрацю, надавши свої списки для перевірки активістами руху. Анатолій Ревенко також надав свою згоду першим серед потенційних кандидатів в народні депутати від регіону пройти перевірку «Чесно».

 

  3 Серпня 2012 +Коментар | подобається