Останні події

Ларін злякався опозиціонерів

Сьогодні на розгляд сесії Кіровоградської обласної Ради було винесене питання про передачу Водоканалу «Дніпро Кіровоград» у приватну власність.

Проти такого рішення обласної влади виступили громадськість міста та опозиційні сили. На нараді, яка була проведена між керівництвом Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» та представниками партій, що увійшли до КОДу,  було вирішено провести акцію протесту проти такого рішення влади.

Мітинг було призначено на 27 липня, тобто на день проведення сесії.

Яким же було здивування опозиціонерів, коли губернатор Кіровоградщини Сергій Ларін за годину після оголошення акції протесту, заявив, що він проти передачі «Дніпро Кіровоград» у приватні руки.

«На нашу думку, Сергій Ларін просто злякався акцій протесту. Адже питання передачі водоканалу у приватну власність – стратегічно важливе. Люди просто бояться, що після приватизації цього підприємства ціни зростуть в рази. І Сергій Ларін зрозумів, що акція може бути дуже масовою, а це був би черговий удар по рейтингу Партії Регіонів, який і так знижується» - прокоментував рішення голови обласної адміністрації Голова Кіровоградської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Анатолій Ревенко.

  27 Липня 2012 +Коментар | подобається