Останні події

Максим Кідрук: « «УДАР» - єдина європейська сила в Україні»

 

25 липня на сайті «Главрєд» відбувся чат з письменником, кандидатом по 99 округу від партії  «УДАР» Максимом Кідруком.

Спілкування в режимі он-лайн тривало більше двох годин. Максим отримав більше сотні запитань. Більшість з них стосувались нещодавнього рішення письменника йти до Верховної Ради та мовного питання.

З запитань, які отримував Максим, можна зробити висновок, що більшість людей позитивно сприйняли новину про його балотування. Кідрук отримав масу слів підтримки на свою адресу, хоча були і відверто негативні і про вокативні питання.

На питання: «Чому саме від «УДАРу» ви вирішили йти до Верховної Ради», Максим відповів, що це саме та сила від якої не соромно балотуватись. «»УДАР» - єдина проєвропейська сила, сила, яка ніде не зганьбила себе. Повірте, що під прапорами жодної іншої політичної сили, я б до парламенту не пішов»

Дуже бурхливою була реакція Максима Кідрука  на запитання, що стосувалися мовного закону. «В Україні має бути одна державна мова – українська. Я не чув, щоб комусь забороняли розмовляти російською чи якоюсь іншою мовою. Нещодавно почув класний вислів, що у нас в країні 46 мільйонів язиків, а мова одна».

 

  25 Липня 2012 +Коментар | подобається