Останні події

Кадрові ротації в Кіровоградській міській організації

 

11 липня 2012 року в Кіровограді, в офісі міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» відбулась так звана «конференція міської організації партії».

За Статутом Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» рішення про скликання місцевих конференцій приймає Рада відповідної організації. З 5 членів Ради міської організації 4, а саме Паніотов, Поляков, Підіпригора та Попов не були повідомлені та запрошені на Раду міської організації, фактично засідання Ради не відбулось. Таким чином, конференція міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» була скликана особисто головою міської організації Олександром Макієнком з порушенням всіх писаних і неписаних норм політичної етики і моралі..

У відповідності з пунктом 12 статті 3 Статуту Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» за порушення цього ж Статуту Рада обласної організації прийняла рішення: виключити з лав партії Макієнка Олександра Івановича та Шмідта Віктора Федоровича, також призначила дату позачергової звітно-виборчої конференції міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка». На разі виконуючим обов’язки Голови Кіровоградської міської організації призначено Козуба Ігоря Борисовича.

 

  11 Липня 2012 +Коментар | подобається