Останні події

Заява Кіровоградської обласної організації партії «УДАР»

 

9 липня в найбільш поважному інтернет-виданні «Українська правда» з’явився блог відомого українофоба і владолюбця Олександра Чаленка. Його замітка має назву «Зачем Кличко понадобились бойцы из \\\"Белого лотоса?»

В блозі йде мова про те, що керівництво Кіровоградської організації партії «УДАР» звернулось до такого собі Володимира Скубенка з пропозицією співпраці. Іншими словами – партія ніби-то наймає на вибори бойовиків з числа сектантів «Білого лотоса».

Керівництво обласної організації Політичної партії «УДАР» в особі голови Анатолія Ревенка спростовує таку інформацію. «Ми не знаємо нічого про «Білий лотос», ні поганого, ні доброго. І взагалі не звертались до подібних структур за допомогою, бо то не наші методи ведення виборчої кампанії. На нашу думку це просто дрібна помста Чаленка за проукраїнську позицію нашої організації, а особливо за те, що «УДАР» разом з іншими опозиційними силами негостинно прийняли в Кіровограді товариша Чаленка по перу і по поглядам – Корнілова , з презентацією його антиукраїнської книги»

Кіровоградська організація партії «УДАР» вимагає від пана Чаленка або підтвердити інформацію фактами, або спростувати свою заяву в «Українській правді».

 

  9 Липня 2012 +Коментар | подобається