Останні події

Кому в Україні потрібна нова Конституція?

 

Завтра на всіх українців чекає знаменна дата – річниця ухвалення основного Закону нашої держави. Цей день мав би стати одним з найбільших свят в Україні. Та в нашій державі все не так, як потрібно. Конституцію ніхто не виконує і тому річниця її ухвалення не є святом.

«В демократичних країнах Конституція – це не просто зведення норм та правил. Це своєрідний договір про те, як йтиме життя в державі, які цінності є найголовнішими, як захищати свої права. Влада має діяти виключно за буквою і духом Конституції. Наші ж українські можновладці не бажають жити згідно з основним Законом держави. Аби виправдати постійне порушення норм Конституції, вони закликають змінити її.

Та чи зміниться ситуація після перегляду? Я гадаю, що ні» - заявив свою позицію на передодні Дня Конституції голова Кіровоградської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Анатолій Ревенко.

Якщо переглянути основні статті Конституції, ми побачимо, що майже кожна порушується чинною владою. «Один з найголовніших постулатів Конституції – «єдиним джерелом влади є народ». Та наша влада давно залишила людей без права голосу при ухваленні рішень. Думка громадян просто нікому не цікава, а це найголовніше і найстрашніше порушеня. Що вже говорити про інші права і свободи, гарантовані Конституцією. Всі вони порушуються! Це і право на підприємницьку діяльність, і право на працю, охорону здоров`я, освіту, і, звичайно ж право на мирний протест. Кожною своєю новою реформою, новим законом, влада йде у супереч Конституції, обмежуючи права та свободи громадян» - наголосив Анатолій Ревенко.

Зробивши аналіз виконання владою діючої Конституції, дещо сміхотворним видається скликання різного роду «конституційних асамблей», які ніби-то покликані переробити основний закон на краще. «Влада, яка порушує Конституцію, не має права її зачіпати. Така влада повинна піти, давши людям можливість обрати іншу, яка дотримуватиметься Конституції та Законів України. Саме тому партія УДАР не бере участі у роботі «конституційних асамблей», створених чинними можновладцями» - заявив пан Ревенко.

 

 

Кіровоградська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» щиро вітає українців з річницею ухвалення Конституції. Зі святом!

 

  27 Червня 2012 +Коментар | подобається