Останні події

«УДАР» не збирається фальсифікувати вибори

20 червня представників усіх політичних сил до себе на гостину запросив губернатор Кіровоградщини Сергій Ларін. Головною метою зборів, мало стати підписання меморандуму «Про чесні вибори». Воно б може так і було, якби представники опозиційних партій області не проігнорували запрошення губернатора.

А вже за два дні після того, як головні опозиціонери обласні не прийшли на зустріч до Ларіна, відбулась їх спільна прес-конференція, на якій пояснювались  мотиви опозиціонерів.

На заході були присутніми голови найбільших опозиційних сил – Анатолій Ревенко («УДАР»), Андрій Табалов («Фронт Змін»), Володимир Кальченко («Батьківщина»), Олександр Ратушняк («УНП») та Олександр Ромащенко («Свобода»).

Всі вони у своїх коротких промовах наголошували, що в опозиції не має можливостей фальсифікувати вибори. Що це прерогатива Партії Регіонів. Тому підписувати такий меморандум з людьми, які апріорі його не виконуватимуть – безглуздя.

Анатолій Ревенко у своєму виступі наголосив, що будь-який підпис тягне за собою відповідальність. «Я міг би підписати документ, але я без всіляких меморандумів виконую Закони і Конституцію. А влада цього не робитиме, хоч і двадцять папірців підпише. І те, що ми робимо спільну Заяву це добре. Але правильніше було б аби влада зібрала журналістів, голів районних адміністрацій, громадських діячів і розказала, що не допустить фальсифікацій і використання адміністративного ресурсу. А у разі, якщо хтось ослухається – той нестиме відповідне покарання за анти законні дії.» - наголосив у своєму виступі Голова Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Анатолій Ревенко.

По завершенні прес-конференції, відбулось підписання Заяви демократичних опозиційних сил Кіровоградщини, в якій всіх закликають до проведення чесних виборів.

  22 Червня 2012 +Коментар | подобається