Останні події

Гусінь повернулась

Минулого року всі українські ЗМІ говорили про нашестя гусені на Кіровоград. На той момент влада просто не знала як, чим і навіщо боротись з цією заразою. Але все ж пообіцяла, що 2012 року така ситуація не повториться.

 

І от настало літо 2012. І що ж ми бачимо. Гусінь повернулась! А влада досі не знає, що з нею робити. Ще не скінчився перший місяць літа, а більшість дерев вже наполовину з’їдені. З такою швидкістю до кінця серпня в місті залишаться лише голі стовбури.

 

Політична партія «УДАР Віталія Кличка» звертається до влади з закликом прийняти всіх можливих заходів для знищення гусені. «Ми вимагаємо від влади виконати свою обіцянку. В нашому місті купа екологічних проблем і наші дерева єдине, що може хоч якось захистити людей. І замість того, щоб виділяти гроші і направляти сили на знищення гусені, влада займається популістськими проектами, такими як «Стоп Радон». З того, що ситуація з гусінню повторюється вже вдруге, ми констатуємо, що місцева влада не схильна до навчання і її треба змінювати» - наголосив Голова виконкому Кіровоградської міської організації партії «УДАР Віталія Кличка» Костянтин Поляков

 

  19 Червня 2012 +Коментар | подобається