Останні події

Кому на руку проблеми Кіровоградців?

Кіровоград – місто в центрі України, але коли випадає необхідність дістатись з нього до столиці, складається враження, що воно ледь не на Північному Полюсі. Адже довгий час єдиною реальною і доступною можливістю їздити до Києва був причіпний вагон сполученням «Кіровоград – Київ». Звичайно одного вагона недостатньо, щоб задовольнити потреби всіх бажаючих, і квитки на нього треба було купувати заздалегідь. Але близько місяця тому Кіровоград залишився і без цього засобу сполучення зі столицею.

Влада і Укрзалізниця жодним чином не прокоментували цієї події. Про відміну вагону люди дізнавались в залізничних касах.

В місті побутує думка, що це захід до Євро – 2012. Ніби вагон відмінили для того, щоб розвантажити залізничні шляхи. І після закінчення чемпіонату все стане на свої місця.

Але на нашу думку, причіпний вагон жодним чином не заважав просуванню інших потягів. Адже його чіпляли до потягу «Кривий Ріг – Київ», який курсує і дотепер. Цілком можливо, що існує негласна домовленість між Укрзалізницею і автобусними перевізниками, послуги яких в рази дорожчі. Адже після відміни вагону, доходи компаній з автоперевезення стрімко пішли вгору. Люди наразі не мають вибору і змушені переплачувати, бо їхати потрібно.

«Ми вимагаємо від влади і від чиновників Укрзалізниці пояснень. Люди мають право знати, чому відмінили найпопулярніших в Кіровограді залізничний маршрут. Фактично людей поставили у безвихідне становище, адже тепер вони мають платити шалені гроші за проїзд до столиці. Особливо відміна вагону вдарила по студентам, які мають право на пільговий проїзд в потягах. Раніше вони мали можливість щотижня приїздити з навчання до Кіровограду, тепер же студенту необхідно витратити 200 гривень, щоб відвідати батьків. Подібна ситуація – це знущання над мешканцями міста. У випадку, якщо влада не дослухається до наших вимог, ми будемо виходити на акції протесту!» - прокоментував ситуацію голова виконкому Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитро Сінченко.

  13 Червня 2012 +Коментар | подобається