Останні події

В Кіровограді пройшла акція на захист української мови

12 червня 2012 року на площі Кірова в Кіровограді відбулася акція патріотичних сил. Опозиційні партії Кіровоградщини висловили протест проти законопроекту Колісніченка-Ківалова.

В заході взяли участь представники Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» та політичних сил, які увійшли до Об’єднаної опозиції.

Учасники флеш-мобу розгорнули на площі 15-ти метровий національний прапор. Цим вони нагадали владі, що її обирав народ України. Учасники акції наголосили, що більше ніж 70% населення нашої держави вважає рідною мовою – українську. В нашій країні не утискається жодна з мов національних меншин, тим паче російська. На думку протестантів, жодній з мов не потрібні спеціальні статуси.

«Партія Регіонів завжди спекулює на мовному питанні на передодні виборів. Але є і більш практична мета. Ми маємо розуміти, що спеціальний статус російської мови, це мільярди вкрадених коштів. Адже відкривається безліч можливостей щось десь поцупити. Переклад табличок на будинки, підручників, законодавчих актів. Введення додаткових посад перекладачів, а також створення окремих підрозділів в державних структурах з систематизації і перекладу документації. Це те, на чому влада може відмивати шалені кошти, які можна було б пустити в розвиток економіки та на підвищення соціального рівня населення. А ще це втрати в україномовному книговидавництві, в дубляжі. Деякі російськомовні українці не знають про економічний підтекст цієї ініціативи і тому їм варто це пояснювати. Ми маємо відстояти свою мову, ми повинні не дозволити Партії Регіонів в чергове обікрасти країну і розколоти її. Україна єдина!» - заявив на акції голова виконкому Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитро Сінченко.

  13 Червня 2012 +Коментар | подобається