Останні події

«УДАРівці» на Кіровоградщині перейшли рубіж у дві тисячі

В травні 2012 року завершилось створення районних організацій політичної партії «УДАР Віталія Кличка» на Кіровоградщині. Відтепер, поряд з вже плідно і давно діючими організаціями, починає працювати новостворена Знамянська районна організація. «Нарешті ми представлені у всіх районах області. Тепер ми почнемо працювати ще краще, адже наша структура охоплює всю Кіровоградщину. В нас, окрім районних та міських, створено більше 200 первинних організацій. А це означає, що в «УДАР» люди вірять, що в нашої політичної сили є майбутнє. Ми пропонуємо нову якість політики, а наш лідер Віталій Кличко уособлює собою

найкращі якості для політика і саме він здатен вести нашу країну до Європи» - прокоментував подію голова Кіровоградської обласної організації партії «УДАР» Анатолій Ревенко.

Також, Кіровоградська обласна організація може пишатись тим, що кількість її членів перевищує дві тисячі. І це лише початок. «Ми почали працювати в області сім місяців тому. І вже маємо таку кількість членів. Це і є наша відповідь всім скептикам, які не вірили в наші сили і можливості. З кожним днем наші ряди все ширшають, до нас приєднуються люди, ми викликаємо довіру. Наші рейтинги зростають і ми впевнені, що така тенденція збережеться і надалі.» - наголосив Анатолій Ревенко.

  12 Червня 2012 +Коментар | подобається