Останні події

Чи не зарано, хлопці? Або адмінресурс у Новомиргороді

Нещодавно по всій країні відгриміли випускні.  Колишні школярі виходять у вільне плавання і зайві кошти нікому не завадять. От за таку ідею і взялась команда ймовірного кандидата від Партії Регіонів по 101 мажоритарному округу – Віталія Грушевського.

Районна рада та районна державна адміністрація Новомиргорода (Кіровоградська область) на повну силу працюють на провладного кандидата. За бюджетний кошт друкуються подяки для найкращих і найактивніших випускників від провладного кандидата. В ці подяки вкладаються грошові заохочення для школярів. Над виконанням цієї справи трудилися всі працівники районної ради та РДА, не виконуючи своїх прямих обов’язків.

«Ми можемо констатувати той факт, що місцева влада Новомиргородщини вже зараз, за довго до старту виборчої кампанії, почала використовувати адміністративний ресурс. Такі  дії чиновників є незаконними. Якщо Партія Регіонів не припинить використовувати працівників РДА та бюджет в інтересах когось з мажоритарних кандидатів, юридичний департамент  політичної партії «УДАР»  буде змушений звернутися до відповідних органів» - заявила Голова Новомиргородської районної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Ольга Барвінок.

  3 Червня 2012 +Коментар | подобається