Останні події

«УДАР» починає і виграє

Приблизно місяць тому до керівництва партії «УДАР» звернулися працівники Кіровоградського кібернетико-технічного.коледжу з проханням про допомогу. Працівники розповіли нам, що в них забрали фінансування, і що вони сидять без зарплат. Партійці не залишились байдужими і відразу взялись за дослідження цього питання.

Як виявилось, коледж знаходиться в комунальній власності і наповнюється з двох джерел. Одне з них це місцевий бюджет. От тут влада і вирішила економити, адже перерозподіл то їхня робота. Фактично, своїм рішенням, міська рада лишила людей без засобів до існуваня.

Вивчивши всі факти «УДАР» вирішив зробити все аби домогтися справедливості для викладачів КТК. Спільно з профспілкою було організовано ряд протестів під міською радою, були проведені зустрічі з головами депутатських фракцій та комісій

Найвагомішим внеском в справу став депутатський запит Ірини Геращенко, після якого в Кіровограді почали шевелитися всі. І навіть депутатка міської ради від фракції Партії Регіонів зробила свій запит до міського голови.

На сесії, яка відбулась 5 червня, було ухвалено рішення про виділення додаткових 200 тисяч гривень на виплату заробітних плат працівникам кібернетико-технічного коледжу.

Це звичайно не повна перемога, але люди вже не сидітимуть без копійки. Кіровоградська організація партії «УДАР Віталія Кличка» готова боротися до повної перемоги, до повернення фінансування в обсягах достатніх для функціонування закладу на повну потужність.

  7 Червня 2012 +Коментар | подобається