Останні події

Кіровоградських УДАРівців в Києві не злякали ні дощ, ні сльозогінний газ

5 червня перед Верховною Радою було велелюдно. Такої кількості людей вулиці Грушевського та Банкова не бачили з часів Помаранчевої Революції. Саме цього дня Рада мала розглядати Закон про мови, в першому читанні.

Патріотично налаштовані громадяни України, ті кому не байдужа українська мова і історія, запланували свою акцію протесту на ранок 5 червня. Але нинішня влада не готова до таких акцій протесту, тому встигла убезпечити себе, виставивши довкола будівлі Ради проплачених «прихильників» російської мови і Партії Регіонів. Також депутатів і їх апологетів захищали кордони з беркутівців у повному бойому спорядженні.

Цього разу мітинг противників закону був спільним – і для політичних сил, і для громадських організацій. Негода не злякала людей, яких з кожною хвилиною прибувало все більше.

На імпровізованій сцені (автівці «Останньої Барикади») виступали політики, актори, громадські діячі, письменники та журналісти. Основним меседжем у кожного був заклик захистити нашу мову, захистити наш генетичний код.

Прідтримати мітингувальників прийшли Олесь Доній, журналіст Микола Княжицький, соліст гурту «Гайдамаки» Олександр Ярмола і «серце Помаранчевого Майдану» Євген Нищук і багато інших. Кожен з них говорив, що нарешті українці знову прокинулися, що ми повинні впливати на політиків і вимагати прийняття рішень, вигідних для нас, для українців.

Але найбільше люд пожвавився, коли на сцену вийшов герой України, лідер політичної партії «УДАР» Віталій Кличко. Він єдиний, чиє прізвище скандували, як колись, на Помаранчевому майдані. Та найцікавіше, що Віталію аплодували і по той бік барикад, навіть прибічники Партії Регіонів не лишились байдужими до його виступу.

А потім розпочалась злива... Люди з «синього» табору, злякавшись дощу, втікли, залишивши своїх обранців без охорони. А патріотичний майдан і далі вирував, виступали активні діячі, люди співали пісні, вчили нові кричалки. І нічого, що наша люба міліція почала провокувати опозиціонерів на сутички, застосовувати сльозогінний газ проти літніх людей – ми вже звикли до такої їх поведінки.

Нас вже нічим не злякати, ми готові боротися. І на майбутніх виборах до Верховної Ради ми покажемо їм , що таке справжня сила.

  5 Червня 2012 +Коментар | подобається