Останні події

Церква не може бути богоугодною без згоди громади

Останнім часом в Кіровоградських ЗМІ поширилась інформація про бажання однієї з релігійних громад міста побудувати свій новий храм і про протести жителів мікрорайону, в якому планується зведення церкви.

Бажання побудувати храм на вулиці Героїв Сталінграду, в зеленій зоні, виглядає дикунством з боку церковників і влади, яка видала дозвіл на будівництво.

«Церква не має будуватись в супереч бажанню громади. Адже тоді це не Богоугодна справа, а порушення прав людини. Територія, яку виділили під будівництво храму, є дуже важливою для мешканців мікрорайону, на ній розташовані дитячі майданчики, футбольне поле, спортивні снаряди, а також зелена зона – єдина в тому районі. А там проживає більше ніж півтори тисячі людей. Як можна забрати в них єдине місце відпочинку?» - висловив своє ставлення до проблеми голова Кіровоградської міської організації партії «УДАР Віталія Кличка» Олександр Макієнко.

Також на ситуацію відреагував голова обласної організації Анатолій Ревенко. Він заявив, що партія «УДАР» виступає на боці громади. «Ми пропонуємо провести відкриті громадські слухання, щоб і церковники і влада нарешті почули людей. Цю проблему потрібно вирішити в цивілізований спосіб, думка кожного має бути почутою і врахованою. А зараз ми бачимо, що в більшості місцевих ЗМІ людей виставили безбожниками і дикунами, які виступили проти церкви. Наша партія проти подвійних стандартів і преференцій, які надаються одній зі сторін конфлікту. Ми не дозволимо ігнорувати інтереси громади.» - заявив пан Ревенко.

  17 Травня 2012 +Коментар | подобається