Останні події

День матері – свято надії…

 

13 травня у світі відзначалося найтепліше свято – День матері. Це свято для кожної людини. Мама – найближчий друг, соратник, порадник. Вона дарує тепло і вкладає душу в свою дитину.

 

Але в Кіровограді є жінка, для якої це свято болем відгукується в серці. Це мама двох синочків Аня Жабо. Але вже майже півтора роки, її старша дитина знаходиться не поруч з нею. Вона не знає, що з її дитиною і де вона. Відомо лише, що минулого Різдва хлопчика вкрав колишній чоловік Ані і його мати.

 

Міліція бездіяльна, органи опіки і піклування ігнорують Анну, прокуратура і влада також не бажають виходити на зв\\\\\\\'язок зі згорьованою жінкою .

 

Тому в День матері активісти Кіровоградського «УДАРу» вирішили підтримати Аню і провести акцію на її підтримку.

 

О 13 годині, на площі Кірова було розтягнуто плакат з написом «Ані Жабо не потрібні подарунки. Поверніть їй сина!»

 

«Цією акцією ми хотіли привернути увагу громадськості до цієї біди. Адже це просто дикість, що мати півтора роки не бачить сина. А бездіяльність правоохоронців і влади виглядає знущанням над горем жінки. Ми докладемо максимум зусиль, щоб ця проблема не забувалась і як найшвидше вирішилась» - заявив голова виконкому обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитро Сінченко

 

  14 Травня 2012 +Коментар | подобається