Останні події

Ніхто не забутий

4 травня 2012 року члени Кіровоградської міської організації партії «УДАР Віталія Кличка» привітали ветеранів селища Нове зі святом Перемоги.

 

Дуже символічно, що для привітань були обрані не ветерани з центру міста, адже завжди знайдуться охочі зробити піар на цьому святі. А для піару потрібен саме центр, щоб у всіх на очах, щоб радіо та телебачення зробили репортаж і у ефір поставили. А до чого зводяться такі вітання? Це просто подачка – сухий пайок, можна це і так назвати. Частіше за все, вітальники і не вшановують своїм візитом ветеранів, просто прислали водія, кинули подарунок і все – справа зроблена.

 

«УДАРники» ж вирішили зробити інакше. Вони обрали для привітання селище Нове, навряд можновладці туди поїдуть і згадають, що там також є ветерани. Ніякої преси, взагалі жодного шуму не підіймалось. Вони просто приїхали в селище і пішли від хати до хати, співаючи військові пісні, даруючи ветеранам гарний настрій. І нічого, що захід затягнувся на пів дня, адже кожен ветеран хотів якнайдовше поспілкуватись з гостями, пригостити, поспівати.

 

Захід відбувся на запрошення голови ради організації ветеранів с.Нового (окраїна міста Кіровоград), інваліда Великої Вітчизняної війни Миколи Яценка до члена партії УДАР, Заслуженого будівельника України Віктора Шмідта.

  5 Травня 2012 +Коментар | подобається