Останні події

Прес-конференція Анатолія Ревенка

Сьогодні, 4 травня 2012 року, об 11 годині, за адресою вул.Чорновола 2в, відбулася прес-конференція Анатолія Ревенка. На прес-конференції були оголошені рішення 9-го З’їзду Партії «УДАР Віталія Кличка».

 

Виборча стратегія партії отримала назву «Бій за Україну». А новостворений центральний виборчий штаб «УДАРу» очолив заступник голови партії Віталій Ковальчук.

 

«Бій за Україну – це, зокрема, боротьба із всеохоплюючою корупцією, яка стримує розвиток країни та веде до бідності, це наближення стандартів життя до європейських стандартів, це інтеграція України у євроспільноту, постійний діалог із суспільством, розбудова конкурентної економіки, рівні права для бізнесу, спрощення системи оподаткування, докорінне оновлення судової та правоохоронної систем» - заявив голова Кіровоградської організації партії «УДАР» Анатолій Ревенко.

 

Для виконання цих завдань партія висуватиме своїх представників на вибори до Верховної Ради України, які відбудуться у жовтні – щоб змінити владу і у складі нової, демократичної команди здійснити в Україні необхідні перетворення

 

Учасники партійного з’їзду вирішили, що «УДАР» братиме участь у перегонах самостійно, після чого у новоствореному парламенті приєднається до демократичних сил.

 

«Щодо виборів у одномандатних округах, то в нашій партії цілком підтримують принцип «один округ – один кандидат вiд опозицiї», однак обирати єдиного опозиційного представника повинні не партійні лідери, а громада» - наголосив Анатолій Ревенко.

 

Особливу увагу «УДАР» приділяє роботі із молоддю – надією України. Для того, щоб підвищити організаційний рівень співпраці з молодіжними організаціями, щоб зробити спілкування із молодими людьми більш інтенсивним, у партії створено Молодіжне крило «УДАРу».

  4 Травня 2012 +Коментар | подобається