Останні події
14 грудня 2014 року, у місті Бровари Київської області, в спортивному комплексі Броварського Вищого Училища Фізичної культури, де розпочинав свою спортивну кар’єру Чемпіон світу з боксу, Герой України та лідер Політичної партії УДАР, Віталій Володимирович Кличко, відбувся Чемпіонат та Кубок України з Хортингу (Національний вид єдиноборств).  
14 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Кіровоградські представники Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» першими оголосили свої плани щодо наступних місцевих виборів. Партія піде на вибори окремо (на попередніх вона була у складі Блоку Петра Порошенка).

7 грудня 1990 Верховною Радою Української РСР був прийнятий Закон «Про місцеві ради народних депутатів Української РСР та місцеве самоврядування». З тих пір 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування — професійне свято всіх, хто трудиться в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.  

Відбувся ІІ Депутатський форум Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».  Кіровоградська обласна організація приймала активну участь у форумі забезпечивши приїзд депутатів місцевих рад всіх рівнів від Кіровоградщини.
30 Листопада 2014 +Коментар | подобається

Анатолій Ревенко, керівник Кіровоградської обласної організації Політичної партії УДАР Віталія Кличка склав присягу народного депутата. Якими будуть перші кроки новообраного законодавця? У якому комітеті Верховної ради хотіли би працювати? Є декілька моментів. Є інтереси фракції, є мої інтереси, і є реальна ситуація в комітетах. Не секрет, що є дуже багато бажаючих працювати в бюджетному комітеті, але немає можливості взяти усіх. Я бажав би працювати у Комітеті з питань фінансів та банківської діяльності, я економіст за освітою, розуміюся на тематиці.  Мені цікаво було би працювати там. Але фракція може делегувати мене, наприклад, до Комітету з питань євроінтеграції.   Над якими законопроектами у першу чергу будете працювати? В умовах нинішньої кризи немає більш важливого напрямку, ніж економіка та фінанси держави. Тому маю намір працювати (не самотужки, звісно) над законопроектами щодо стабілізації фінансової системи країни. Стосовно гарантій держави по вкладах населення, наприклад. На мою думку, зараз вкрай необхідні саме такі закони, які захищатимуть добробут людей.
27 Березеня 2014 +Коментар | подобається

22 листопада в Кіровоград приїздив народний депутат України Сергій Каплін, який із задоволенням відповів на питання місцевих журналістів.  
28 Листопада 2013 +Коментар | подобається

  Вчора відбувся мітинг «Скажемо «Ні!» тиску на опозицію», який вийшов далеко за межі кіровоградських проблем. Місцева опозиція і громада вийшли на площу Кірова, щоб сміливо заявити регіоналівському режиму: «Ми вас не боїмося! Ми за Україну в Європі, а не в підніжжі Москви».   
23 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Влада пішла на поступки – звільнила від запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою Максима Лупандіна, який за рішенням суду мав провести найближчі 2 місяці у СІЗО.
21 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Кіровоградська міська організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» проводить прес-конференцію «Скажемо "НІ" тиску влади!». Відбудеться засідання 22 листопада о  15. 00 в офісі інформаційного центру «Перевесло»:  вул. Острівська 2, 2-й поверх.
21 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Щойно міліція затримала активістів, які роздавали листівки із запрошенням на мітинг «Скажемо "НІ" тиску влади!», який має відбутися завтра о 13.00 на площі Кірова. Жодних коментарів правоохоронні органи не надають.
21 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Кіровоградська міська організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка», за підтримки інших опозиційних партій Кіровоградщини, запрошують громадськість та представників ЗМІ на  мітинг: «Скажемо «Ні!» тиску на опозицію». Акція протесту відбудеться у п’ятницю, 22 листопада, о 13.00 на площі Кірова.  
20 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Вчора, 19 листопада, у Києві, в офісі інформаційного агентства УНІАН, відбулася прес-конференція «Проти опозиції в Кіровограді застосовують масштабні політичні репресії».  Доповідачами виступили Лариса Онул – голова фракції ПП «УДАР Віталія Кличка» в Кіровоградській міській раді та Горбовський Сергій – голова Кіровоградської міської організації ПП «УДАР Віталія Кличка». Прес-конференція скликалася задля інформування української громадськості про ситуацію, що склалася на Кіровоградщині.  
20 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Мітинг, що відбувся 6 листопада на площі біля Кіровоградської міської ради, не залишився поза увагою влади. Не зважаючи на те, що активістів мітингу щодня викликають на допит у міський відділ міліції, зрушення у транспортній системі міста Кіровограда відбулися. 14 листопада на сайті Кіровоградської міської ради з’явилася інформація про те, що запускається новий маршрут 1-Ц (центральний). Він курсуватиме за маршрутом: вул. Генерала Жадова, вул.Героїв Сталінграда, вул. Космонавта Попова, Маршала Конєва, просп. Університетський, Правди, вул. 50 років Жовтня, Велика Перспективна, Євгена Маланюка, Полтавська, пров. Об’їзний, АС-1 (в обох напрямках). Обслуговуватиме маршрут 12  нових автобусів на 40 пасажиромісць у кожному.
15 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Сьогодні, 15 листопада, в ІАЦ «Перевесло» відбулася прес-конференція, участь у якій взяли голова Кіровоградської обласної організації ВО «Свобода» Олександр Ромащенко та голова Кіровоградської міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Горбовський.  
15 Листопада 2013 +Коментар | подобається